• logo SOPK
  • Slovenská obchodná a priemyselná komora
  • logo mapka

Bezplatná služba siete Enterprise Europe Network (EEN) - Databáza technologických ponúk a požiadaviek (BBS)

Slovenská obchodná a priemyselná komora ako partner projektu EEN si Vám dovoľuje predstaviť a ponúknuť novú bezplatnú službu – Databázu technologických ponúk a požiadaviek BBS. Pozostáva z technologických ponúk a požiadaviek firiem, ktoré majú záujem spropagovať bezplatne nové technológie v rámci 50 partnerských krajín EEN, a tým BBS poskytuje príležitosť nájsť vhodného odberateľa, resp. partnera na ďalšiu spoluprácu.

Výber aktuálnych ponúk a dopytov z databázy BBS:

Vyhľadávanie v BBS - slúži na jednoduché vyhľadanie v databáze požiadaviek a ponúk. Stačí si zvoliť, či hľadáte technologickú ponuku alebo požiadavku, kategóriu odvetvia a krajinu a zobrazia sa vám všetky momentálne dostupné technológie.

Každá ponuka / dopyt má pridelené špeciálne číslo, ktoré v prípade záujmu o danú technológiu stačí zaslať e-mailom spolu s Vaším plným kontaktom na adresu: sopkueu@sopk.sk a my Vám zašleme kontakt na zahraničnú firmu, ktorá ju ponúka.


Typ: ponuka   dopyt 
Krajina:
Kategória:
Obmedziť výber podľa dátumu vloženia resp. dátumu aktualizácie ponuky/dopytu:
Dátum od: (D.M.Rok)
Dátum do: (D.M.Rok)

Registrácia - slúži na zaregistrovanie firmy, ktorá má záujem spropagovať svoju technológiu v zahraničí, alebo chce získať technológiu zo zahraničia, či tuzemska. Ak sa Vami riadená firma zaoberá novými technológiami a inováciami v oblasti priemyselnej výroby, energií, elektroniky, komunikácií, IT, stavebníctva, genetického inžinierstva, biológie, zdravotníctva, dopravy, potravinárskej výroby, poľnohospodárstva, financií, služieb atď., systém BBS Vám ponúka jedinečnú možnosť spropagovať Vaše technológie v rámci siete EEN a nájsť vhodného partnera.

V prípade záujmu o zaradenie Vašej firmy do databázy technologických ponúk stačí vyplniť priložený BBS formulár so všetkými údajmi. Pre uľahčenie výberu odvetví, v ktorých môže byť Vaša technológia použitá, dávame k dispozícii systém kódov VEIC.

Vyplnený BBS formulár zašlite prosím e-mailom na adresu: sopkueu@sopk.sk a po vložení Vašej ponuky do systému pracovníkom SOPK bude okamžite k dispozícii partnerom v celej Európe.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.
Dúfame, že Vás služba zaujme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Úrad SOPK Projekt EEN Databáza BCD Databáza BBS Aktuálne tendre
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora