• logo SOPK
  • Slovenská obchodná a priemyselná komora
  • logo mapka

Späť na výpis skupín ponúk a dopytov

Zoznam ponúk a dopytov v kategórii
G.45 Veľkoobchod a maloobchod

V prípade záujmu pošlite úplne vyplnený formulár na adresu sopkueu@sopk.sk.
Získanie kontaktu je bezplatné

Číslo ponuky / dopytu Dátum vloženia Text ponuky / dopytu
1. BODE20130809001 24.10.2013 Nemecká spoločnosť ponúka vysoko sofistikovaný, patentované riešenie, ktoré zadržiava vodu v zemi a uvoľňuje ju do rastlín vtedy, keď je pôda suchá. To zaisťuje optimálny prívod vody a zároveň znižuje požiadavky na zavlažovanie. Granule sú netoxické a odolné voči soli. Možnosť aplikácie v parkoch, záhradách, poľnohospodárstve rovnako ako v kvetináčoch. Hľadajú sa distribuční partneri.
2. BODE20130805002 24.10.2013 Nemecká spoločnosť špecializujúca sa na SPA a wellness sektor, hľadá nové projekty v oblasti poradenstva, kvalifikácie personálu, riadenia kvality pre wellness zariadenia, rozvoj zdravotného cestovného ruchu a riadenie ľudských zdrojov.
3. BONL20130805001 24.10.2013 Holandská spoločnosť ponúka vysoko kvalitné, inovatívne CNC (CPU) rezacie stroje (plazma, kyslík paliva, vodný lúč a laser) za účelom kovoobrábania. Spoločnosť ponúka sedem rôznych obrábacích strojov, ktoré môžu byť prispôsobené špecifickým potrebám zákazníkov. Spoločnosť hľadá partnerov na rozšírenie svojho podnikania a distribučnej siete v Európe a v zahraničí.
Úrad SOPK Projekt EEN Databáza BCD Databáza BBS Aktuálne tendre
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora