Gorkého 9, 816 03 Bratislava, č.tel.: 02/54433291, č.faxu: 02/54131159, email: sopkurad@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
24.05.
2017
Slovenská kooperačná burza Nitra 2017
Kategória: obchodné fóra Vydané dňa:03.04.2017 (674x prečítané)
 
Slovenská kooperačná burza Nitra 2017

 
Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Vás pozýva na kooperačné podujatie a odbornú konferenciu zo série podujatí SARIO BUSINESS LINK - Slovenská kooperačná burza NITRA 2017 ako súčasť sprievodných podujatí 24. ročníka Medzinárodného strojárskeho veľtrhu (MSV).
 
Dátum:   24. máj 2017, streda,
Miesto: Agrokomplex Nitra, pavilón K
 
Cieľ: bilaterálne rokovania medzi domácimi i zahraničnými subjektmi v odvetví strojárskeho, elektrotechnického, energetického priemyslu, priemyslu elektroniky, automatizácie, osvetlenia a telekomunikácií s cieľom nadviazať vzájomnú hospodársku spoluprácu.
 
Slovenská kooperačná burza NITRA 2017  bude zameraná na podnikateľské subjekty, ktoré ponúkajú alebo hľadajú technológie, nástroje a riešenia ich výrobkov, služieb, vývoja a výrobných procesov, alebo obchodnej a kooperačnej činnosti v oblasti strojárstva a naň nadväzujúcich produkčných odvetví. Podujatie poskytne príležitosť na prezentáciu spoločností a  výrobného portfólia a na nadviazanie nových obchodných kontaktov a vzájomnej spolupráce počas B2B rokovaní s potenciálnymi partnermi zo Slovenska a ďalších európskych krajín.
 
MSV je najväčšie a najvýznamnejšie slovenské strojárske veľtržné podujatie, ktorého vysokú odbornú úroveň a kvalitu potvrdzuje dlhodobo rastúci aktívny záujem domácej a zahraničnej výrobnej, obchodnej i odbornej sféry v oblasti strojárstva a technologicky previazaných odvetví, zvárania, zlievania, metalurgie, plastov pre strojárstvo, elektrotechniky, merania, regulácie a automatizácie, stavebníctva a logistiky. Tento rok zatraktívni Medzinárodný strojársky veľtrh aj Medzinárodný elektrotechnický veľtrh ELO SYS. Ide o unikátny projekt usporiadania dvoch technických odborných výstav v jednom areáli a v rovnakom čase.
   
Poplatok za účasť:
Základný poplatok za účasť na podujatí, B2B rokovaniach pre jednu osobu účastníka je 60,00 €. Účastníkom na podujatí sa rozumie jeden podnikateľský subjekt.
 
Účastnícky poplatok obsahuje:
- prístup do databázy spoločností prihlásených na podujatie a ich kompletnej ponuke,
- organizovaný výber spoločností na bilaterálne rokovania podľa vlastného výberu a následné získanie presného časového harmonogramu,
- účasť na sprievodnom podujatí,
- jednodňový vstup na Medzinárodný strojársky veľtrh 2017 a súbežný veľtrh ELOSYS 2017 v Nitre v deň bilaterálnych rokovaní,
- občerstvenie a studený bufet,
- katalóg účastníkov (účastníci budú uvedení v katalógu len ak sa zaregistrujú do 9. 5. 2017),
Vstupenka platí pre jedného zástupcu účastníka. Každý ďalší zástupca účastníka uhradí poplatok 40,00 €. Počet svojich zástupcov zaznačí účastník v registračnom formulári pri on-line registrácii na podujatie. Termín registrácie účastníkov: 3. 4. 2017 – 9. 5. 2017. Termín úhrady účastníckeho poplatku na základe zaslanej zálohovej faktúry je najneskôr do 12. 5. 2017.
 
Organizátor podujatia:
Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu, Trnavská cesta 100, 821 01 Bratislava, E-mail: matchmaking@sario.sk;
Kontaktné osoby: Hladká Naďa; tel.č.: 02 582 60 321, Jarošová Jana; tel.č.: 02 582 60 430
  
 
Pôvodná informácia

  
Podmienky účasti

 
Platobné podmienkyZdroj článku: SOPK, Úrad komory
:: Reklama
Kooperativa

SPP

PBK

HN
Toto je miesto pre Vašu reklamu. Ak máte záujem o reklamu, prosím kontaktujte nás emailom.
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora