Grösslingová 4, 816 03 Bratislava, č.tel.: 02/54131228, 02/54433291, email: sopkurad@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
08.10.
2018
SOPK a Európska investičná banka podpísali Memorandum o porozumení
Kategória: Informácie pre podnikateľov Vydané dňa:08.10.2018; Aktualizované:14.11.2018 (640x prečítané)

Na základe záverov predchádzajúcich rokovaní podpísal 8. októbra 2018 predseda Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory Peter Mihók a viceprezident Európskej investičnej banky (EIB) so sídlom v Luxemburgu Vazil Hudák memorandum o porozumení medzi oboma inštitúciami.

Cieľom tejto iniciatívy je dlhodobá spolupráca a podpora medzinárodného obchodu a investícií s využitím zdrojov tejto významnej finančnej inštitúcie. EIB sa prostredníctvom Európskeho fondu pre strategické investície podieľa na financovaní hospodárskej obnovy v európskych krajinách. Podporuje aj inovačné a výskumné aktivity v malých, stredných a veľkých spoločnostiach.

Slovenská obchodná a priemyselná komora bude spolupracovať pri propagácii aktivít EIB, vyhľadávať a odporúčať projekty vhodné na podporu z jej fondov a poskytovať ďalšie služby podľa potrieb luxemburského partnera.

Na stránke www.eib.org nájdete všetky potrebné informácie o banke, fondoch, projektoch v realizácii a v schvaľovaní v Slovenskej republike, podmienkach a objemoch čerpania finančných prostriedkov, atď.

V prípade ďalších otázok kontaktujte Útvar Európskej únie SOPK, mail: juraj.pala@sopk.skZdroj článku: SOPK, Útvar Európskej únieInformácia o ochrane osobných údajov
:: Reklama
Kooperativa

SPP

PBK

HN

HN
Toto je miesto pre Vašu reklamu. Ak máte záujem o reklamu, prosím kontaktujte nás emailom.
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora