Grösslingová 4, 816 03 Bratislava, č.tel.: 02/54131228, 02/54433291, email: sopkurad@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
19.11.
2020
Pozvánka na online konferenciu: Cirkulárna ekonomika ako nástroj na zvýšenie konkurencieschopnosti slovenských podnikateľov
Kategória: konferencie Vydané dňa:08.10.2020 (215x prečítané)

Slovenská obchodná a priemyselná komora v spolupráci s Inštitútom cirkulárnej ekonomiky pozýva firmy na ekonomickú konferenciu "Cirkulárna ekonomika ako nástroj na zvýšenie konkurencieschopnosti podnikatel'ov", ktorá sa uskutoční 19. novembra 2020. Vzhľadom na aktuálnu situáciu v rámci COVID 19 sa podujatie uskutoční online.

Problematika cirkulárnej ekonomiky je v súčasnosti veľmi aktuálna, preto na konferenciu pozývame vrcholných predstaviteľov Ministerstva životného prostredia SR, Ministerstva hospodárstva SR a Ministerstva financií SR. Účastníkmi konferencie budú podnikatelia najmä z oblasti priemyslu, ako aj poľnohospodárstva z radov členov, ale aj nečlenov SOPK.

V prípade záujmu o účasť na konferencii sa do 16. novembra 2020 registrujte na adrese: sopkueu@sopk.sk a uveďte názov firmy, meno účastníka a kontakt. Prihláseným účastníkom bude pár dní pred akciou zaslaný link, kde bude možné konferenciu sledovať.

Zdroj článku: SOPK, Útvar Európskej únieInformácia o ochrane osobných údajov
:: Reklama
Kooperativa

SPP

PBK

HN

Brezovy svet

Eko Magazín
Toto je miesto pre Vašu reklamu. Ak máte záujem o reklamu, prosím kontaktujte nás emailom.
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora