Grösslingová 4, 816 03 Bratislava, č.tel.: 02/54131228, 02/54433291, email: sopkurad@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
08.04.
2021
ELA - verejná súťaž na vykonávanie upratovacích a čistiacich služieb
Kategória: Aktivity Vydané dňa:10.03.2021 (83x prečítané)

Európsky orgán práce (ELA) je decentralizovaná agentúra Európskej únie, ktorá má dočasné sídlo v Bruseli. Do svojich stálych priestorov v Bratislave sa začne sťahovať pravdepodobne v treťom štvrťroku roka 2021.

ELA pomáha zlepšovať spoluprácu medzi krajinami EÚ v oblasti pracovnej mobility, koordinuje spoločné inšpekcie, vykonáva analýzy a posudzovanie rizika v súvislosti s otázkami cezhraničnej mobility pracovníkov a urovnáva spory medzi krajinami EÚ. Viac informácií nájdete na webovej stránke: https://www.ela.europa.eu.

ELA vyhlásila verejnú súťaž na poskytovanie upratovacích služieb v celkovej predpokladanej hodnote 200 000 EUR na 4 roky. Predmetom zákazky je rámcová zmluva na denné vykonávanie upratovacích a čistiacich služieb v kancelárskych priestoroch, spoločných priestoroch a hygienických zariadeniach vrátane umývania okien a iných súvisiacich služieb. Touto zmluvou si ELA zabezpečí vysoký štandard čistoty a hygieny svojich priestorov, ako aj odpadové hospodárstvo vrátane recyklácie.

Lehota na predkladanie ponúk je stanovená na 08/04/2021 o 12:00. Viac informácií o predmete, kritériách, spôsobe predloženia ponuky a potrebných dokumentoch sa nachádza tu: https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=7939.


Zdroj článku: SOPK, Úrad komoryInformácia o ochrane osobných údajov
:: Reklama
Kooperativa

SPP

SPP-ce

PBK

LandRover

Jaguar

HN
Toto je miesto pre Vašu reklamu. Ak máte záujem o reklamu, prosím kontaktujte nás emailom.
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora